Beni takip edin!

Hakkımda

Op.Dr.Sibel MALKOÇ

Dr.Malkoç , 1968 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğretimini Karadeniz’de tamamladı. 1984 yılında Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladı.1991 yılında tıp fakültesini bitiren doktorumuz, 1992 yılında Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi’nde asistanlık hizmetine başladı. 1992-1996 yıllarında ihtisasını tamamladı. Eğitim sürecinde birçok yerli ve yabancı yayın yaptı ve birçok jinekoloji kitabının çevirisine katkıda bulundu. Eğitim sürecinde son 1 yılında infertilite (kısırlık) konusunda tez çalışmalarını yürüttü.
1997 yılında Antalya Devlet Hastanesi’nde çalışmaya başladı. Aynı yıl Antalya’da özel muayenehanesini açtı. Yaklaşık 8 yıl devlet hizmetinden sonra 2004 yılında kurucu olarak Jinefem Tıp Merkezi’ni açtı.

Dr.Malkoç, 25 yıllık uzman hekim hizmeti boyunca birçok yurt içi ve yurt dışı eğitim semineri ve kongreye katıldı. Perinatoloji (gebelik takibi) , infertilite (kısırlık) ve son yıllarda da vajina estetiği konuları özel alanlarıdır. Özellikle son iki yılda VAJİNA ESTETİĞİ konusunda eğitim seminerleri ve pratiklerine katılarak, bu konuda kendini geliştirmiştir.

Yaklaşık 20 yıldır Antalya’da hastalarına hizmet veren doktorumuz 2013 yılı Eylül ayından itibaren kendi özel kliniği SM KLİNİK açarak, hizmet kalitesini daha kişisel ve kaliteli hale getirmeyi planladı. Dr.Malkoç , halen, kendi ekibiyle beraber SM KLİNİK’te hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Doktorumuz, bir erkek çocuk annesidir ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

“Kadın olmak sanattır, bu sanata katkıda bulunmak ise gurur”
Dr.Sibel Malkoç

Tıbbi İlgi Alanları

• Perinatoloji (Gebelik Takibi)
• İnfertilite (Kısırlık)
• Vajina Estetiği (Vajina daraltılması, dudakların küçültülmesi, G-shot enjeksiyonlar)

Bilimsel Kuruluşlara Üyelikler

• Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği
• TSRM ( Turkish Society of Reproductive Medicine)
• Türk Perinatoloji Derneği